Category: Alternative

8 Replies to “ Soerii & Poolek* Feat. Mórocz Tomi & Zsolaa* - Arra Gondolok (File) ”

  1. Quiche me gorgonzola dhe arra, siç e ka shpikur frëngu. 1 vit me parë / nga Iva Tico. Iva Tico Lexohet kish, është më e lehtë të bëhet, sesa të shpjegohet dhe shijon shumë shumë. Si të gjitha gatimet franceze tek e fundit. Unë e preferoj shumë si shoqërues të .
  2. Soerii & Poolek Feat. Mórocz Tomi & Zsolaa. Soerii & Poolek Feat. Mórocz Tomi & Zsolaa. 7,
  3. Edi Rama u thye sot në Shkodër. Pak kush e kishte menduar se ky qytet do t’i ndalte “turrin” njeriut të gjithëpushtetshëm të këtij vendi. Shkodra iu doli! Shenjat e para u dhanë rreth orës Njoftimi për ndryshimin e sallës së konstituimit të këshillit bashkiak të dalë .
  4. Lyrics to 'Rohadt Sexy Vagy' by Soerii & Poolek. Ma lassan engedem rád magam, / nem piszkálok de fülbemászok / Rohadt sexy vagyok, rohadt sexy / Ma lassan .
  5. সকাতরে ওই কাঁদিছে সকলে অ্যালবামঃ রবীন্দ্রনাথ ব্যান্ডঃ.
  6. Një studim i ri tregon se përse duhen konsumuar çdo ditë arra. Sipas një studimi në Penn State University në Pensilvani, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, me udhëheqës Doktor Penny Kris Eteron, thuhet se konsumimi çdo ditë i arrave lufton sëmundjet e zemrës. Sipas ekspertit Penny Kris Eteron të konsumosh arra ose vaj arrash.
  7. Prishtina vazhdon me rezultatet e dobëta në Superligë. Pas barazimit ndaj Dukagjinit, skuadra nga kryeqyteti u mposht në shtëpi nga kampionët në fuqi, Feronikeli. Trajneri Armend Dallku ka thënë se skuadrës së tij po i mungon komunikimi në fushë. “Pas rezultatit jo të mirë nga Dukagjini edhe sot është e pafalshme mënyra e pranimit të [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *